Magazynowanie energii słonecznej o mocy 6 kW
Jeden falownik hybrydowy IP{0}},6 kW i kilka akumulatorów, każdy po 5 kWh. Jest to system wysokiej jakości, posiadający certyfikaty zgodności z normami euro. W przypadku stylu ściennego pojedynczy moduł jest stosunkowo cienki i wysoki, więc liczbę baterii można dowolnie łączyć do 3.
- Szybka dostawa
- Zapewnienie jakości
- Całodobowa obsługa klienta
Wprowadzenie produktów
Opis produktu
Jeden falownik hybrydowy IP{0}},6 kW i kilka akumulatorów, każdy po 5 kWh. Jest to system wysokiej jakości, posiadający certyfikaty zgodności z normami euro. W przypadku stylu ściennego pojedynczy moduł jest stosunkowo cienki i wysoki, więc liczbę baterii można dowolnie łączyć do 3.
Cechy
1. Wysokiej jakości:
Oryginalne ogniwa klasy A chińskiej marki TOP5; Samodzielnie opracowany BMS klasy motoryzacyjnej.
Inwerter fotowoltaiczny IP{0}}.6kw z 5-letnią gwarancją
Otrzymał certyfikaty sieciowe dla głównych standardów euro, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Austria.
2. Inteligentny i integracyjny:
Hybrydowy falownik solarny IP65 o mocy 4,6 kW z wbudowanym MPPT, 2-3 szt. akumulatorów zintegrowanych w jednym zestawie.
3. Modulacja i dowolna kombinacja:
Klienci mogą wybrać 2 lub 3 zestawy akumulatorów, każdy pakiet to 5 kWh.
4. Łatwa instalacja:
Połączenie bezprzewodowe między każdą baterią, protokół komunikacyjny automatycznie dopasowuje się, użytkownicy po prostu podłączają i grają.
5. Wysoki cykl życia:
6000 cykli;15-rok życia; {{2 lata gwarancji
6. Pozycja opcjonalna: dolna płyta i koło, aby można było ją przesuwać za pomocą koła pasowego.
Parametry
|
Model |
SUNIZE WSA-EU4.6KW51.2V200AH |
SUNIZE WSA-EU4.6KW51.2V300AH |
|
Moduł baterii |
||
|
Typ komórki |
akumulator LiFePO4 |
|
|
Typowa pojemność |
100 Ah * 2 |
100 Ah * 3 |
|
Napięcie nominalne |
51.2V |
|
|
Napięcie końca ładowania |
58.0V±1.0V |
|
|
Napięcie końca rozładowania |
42.0V±2.0V |
|
|
Maksymalny prąd ładowania |
100A |
|
|
Maksymalny ciągły prąd rozładowania |
100A |
|
|
Chwilowy maksymalny prąd rozładowania |
200A |
|
|
Zabezpieczenie nadprądowe |
120A |
|
|
Funkcja ochrony |
OCVP/UVP/OCP/SCP/OTP itp. |
|
|
Rodzaj komunikacji |
RS485 / CAN / Bluetooth |
|
|
Standardowe warunki środowiskowe |
Temperatura: 25±2 stopnie |
|
|
Wilgotność przechowywania |
15 procent -85 procent |
|
|
Temperatura robocza |
~15 stopni ~60 stopni |
|
|
Temperatura przechowywania |
~5 stopni ~35 stopni |
|
|
Zaprojektuj życie |
15 lat |
|
|
Cykl życiowy |
>6000 times(27℃ or 77℉,DOD>80 procent ) |
|
|
Okres gwarancji |
5 lat |
|
|
Inwerter hybrydowy |
||
|
Efektywność |
||
|
Maks. prąd stały efektywność |
97,50 proc |
|
|
efektywność Europy |
97,00 procent |
|
|
Wejście (PV) |
||
|
Maks. moc (kW) |
9 |
|
|
Maks. Napięcie prądu stałego (V) |
550 |
|
|
Zakres napięcia MPPT (V) |
120~500 |
|
|
Maks. prąd wejściowy pojedynczego MPPT(A) |
14/14 |
|
|
Śledzenie/ciągi MPPT |
2/1 |
|
|
Wyjście AC |
||
|
Znamionowa moc wyjściowa (kW) |
6 |
|
|
Maks. prąd wyjściowy (A) |
26 |
|
|
Napięcie sieciowe/zakres (V) |
230/176~270 |
|
|
Częstotliwość (Hz) |
50 /60 |
|
|
PF |
0.8opóźnianie-0.8wiodące |
|
|
THDi |
<3% |
|
|
Wyjście AC |
L plus N plus PE |
|
|
Bateria |
||
|
Zakres napięcia akumulatora (V) |
40~58 |
|
|
Maks. napięcie ładowania (V) |
58 |
|
|
Maks. prąd ładowania/rozładowania (A) |
100/110 |
|
|
wyjście UPSa |
||
|
Moc znamionowa (kW) |
6 |
|
|
Znamionowe napięcie wyjściowe (V) |
230 |
|
|
Znamionowy prąd wyjściowy (A) |
26 |
|
|
Częstotliwość znamionowa (Hz) |
50/60 |
|
|
Czas automatycznego przełączania |
<10(ms) |
|
|
THDu |
<2% |
|
|
Przeciążalność |
110 procent , 30S/120 procent , 10S/150 procent , 0,02S |
|
|
Ochrona i funkcja |
||
|
Ochrona przed wyspami |
Tak |
|
|
Zabezpieczenie nadprądowe DC |
Tak |
|
|
Monitorowanie izolacji |
Tak |
|
|
Monitorowanie prądu różnicowego |
Tak |
|
|
Ochrona przed zwarciami łukowymi |
Tak (opcjonalnie) |
|
|
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją baterii |
Tak |
|
|
Funkcja równoległa |
Tak, 12 jednostek |
|
|
Inna ochrona |
Prąd przemienny, przepięcie AC, ochrona przed przegrzaniem |
|
|
Parametr ogólny |
||
|
Okres gwarancji |
5 lat |
|
|
Stopień ochrony |
IP65 |
|
|
Operacja Temperatura |
- 25 stopień - 60 stopień |
|
|
Chłodzenie |
Naturalny |
|
|
Wilgotność względna |
0 ~95 procent (bez kondensacji) |
|
|
Wysokość 2,000m |
(>2,000 obniżenie wartości znamionowych) |
|
|
Transformator izolacyjny |
NIE |
|
|
Zużycie własne (W) |
<5 |
|
|
Wyświetlacz i komunikacja |
||
|
Wyświetlacz |
LCD |
|
|
Interfejs |
Standardowo: RS485, Wi-Fi, CAN, DRM Opcja: Lan, 4G, Bluetooth |
|
|
Norma bezpieczeństwa |
EN/IEC 62109-1, EN/IEC 62109-2 |
|
|
Uniwersalny parametr |
||
|
Materiał skorupy / Kolor |
Stop aluminium/biały |
|
|
Rozmiar |
230*580*1447,4 mm |
230*580*1908,6mm |
|
Waga |
115 kg |
150 kg |
|
Certyfikat |
||
|
Na siatcefalownik fotowoltaiczny |
Niemcy: VDE 4105 plus VDE 0124 |
|
|
Bateria |
MSDS, UN38.3 |
|
Scenariusze aplikacji

Często zadawane pytania
P1: Czy mogę otrzymać próbkę?
A1: Tak, najpierw akceptujemy zamówienie próbki lub zamówienie próbne do testowania.
P2: Jaka jest cena i MOQ?
A2: Proszę wysłać mi zapytanie, odpowiedź na Twoje zapytanie zostanie udzielona w ciągu 24 godzin, poinformujemy Cię o najnowszej cenie i MOQ.
P3: Jaki jest twój czas dostawy?
A3: To zależy od ilości, ale zwykle 7 dni na zamówienie próbki, 30-45 dni na zamówienie zbiorcze
P4: A co z twoją płatnością i wysyłką?
A4: płatność: akceptujemy T/T, Western Union, PayPal i inne metody płatności. Wysyłka: W przypadku zamówienia próbki używamy DHL, TNT, FEDEX, EMS itp. W przypadku zamówienia zbiorczego, drogą morską lub powietrzną (przez naszego spedytora) Q5
P5: A co z twoją gwarancją?
A5: Zwykle zapewniamy roczną gwarancję i dożywotnią pomoc techniczną.
Q6. Czy masz własną fabrykę?
A6: Tak, jesteśmy wiodącym producentem od około 12 lat, głównie w dziedzinie falowników słonecznych poza siecią, kontrolerów ładowania słonecznego i systemów itp.
Popularne Tagi: Magazynowanie energii słonecznej 6kW, Chiny Producenci magazynów energii słonecznej 6kW, dostawcy, fabryka




